JOANNES SNIJDERS geb 1927 Heerlen - DUINLANDSCHAP - Verkocht

JOANNES SNIJDERS geb 1927 Heerlen - DUINLANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

JOANNES SNIJDERS geb 1927 Heerlen - DUINLANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!JOANNES SNIJDERS geb 1927 Heerlen - DUINLANDSCHAP kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Joannes Anna Jozef Snijders (1927)

JOANNES SNIJDERS

DOORKIJK OP ZEE VANUIT DE DUINEN

olieverf op board in de maat 45 x 80 cm

In een oude lijst in de maat 63 x 98 cm

gesigneerd links onder

Goede staat, rechtboven iets wat craquelé en 1 krasje rechts

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:07-10-2014 om 16:28
Eindtijd:19-10-2014 om 16:28
Biedingen (11)
11303
17 okt. / 18:49
€ 35
Kunstkijker
17 okt. / 17:56
€ 30
NFW
11 okt. / 02:12
€ 25
Oane
11 okt. / 02:11
€ 20
NFW
11 okt. / 02:11
€ 20
Oane
10 okt. / 00:09
€ 17
NFW
10 okt. / 00:09
€ 15
Oane
10 okt. / 00:09
€ 15
NFW
09 okt. / 21:51
€ 7
Welkoop
09 okt. / 21:51
€ 5
Welkoop
07 okt. / 20:23
€ 1