Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige grote Kleurenlitho van de Spaanse kunstenaar Joaquim Chancho
Afmeting blad 77x58 cm in perfecte staat
Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50EX
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spannum, Nederland |
Objectlocatie | Spannum, Nederland |
Starttijd | 29-1-2017 om 12:55 |
Eindtijd | 3-2-2017 om 22:55 |