Job Frese (1914-1986) - Houtskooltekening pakhuizen Amsterdam - Verkocht

Job Frese (1914-1986) - Houtskooltekening pakhuizen Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Job Frese (1914-1986) - Houtskooltekening pakhuizen Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!Job Frese (1914-1986) - Houtskooltekening pakhuizen Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!Job Frese (1914-1986) - Houtskooltekening pakhuizen Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Job Frese (1914-1986)
TypeTekening / Aquarel

Tekening van Job Frese in perfecte staat.
Ongesigneerd.
Maten 16x14 cm

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt verzonden
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:21-04-2015 om 13:52
Eindtijd:26-04-2015 om 13:57
Biedingen (4)
PVH
26 apr. / 13:49
€ 5
Janvanw
26 apr. / 13:49
€ 5
PVH
26 apr. / 13:44
€ 3
Janvanw
25 apr. / 08:34
€ 1