Jochen G. Schimmelpenning - Giolo

Jochen G. Schimmelpenning - Giolo kopen? Bied vanaf 39!
Jochen G. Schimmelpenning - Giolo kopen? Bied vanaf 39!Jochen G. Schimmelpenning - Giolo kopen? Bied vanaf 39!Jochen G. Schimmelpenning - Giolo kopen? Bied vanaf 39!Jochen G. Schimmelpenning - Giolo kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jochen G. Schimmelpenning (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Titel: Giolo, Radierung, 1984 Blattgröße: 34 cm x 28 cm, Motivgröße: 20 cm x 11 cm, Auflage: 100, Handsigniert, sehr guter Zustand,

Jochen G. Schimmelpenning (1948)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
28 cm
34 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:34
Openingsbod€ 39
AfhalenNee is niet mogelijk