Jochen Schimmelpenning - Centre

Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!
Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!Jochen Schimmelpenning - Centre kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jochen Schimmelpenning (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Een erg leuke graphic van Jochen Schimmelpenning

Formaat blad: 35 cm x 28 cm
Afmeting motief: 18 cm x 10 cm

Jochen Schimmelpenning (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
28 cm
35 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:03
Openingsbod€ 39