Jochen Schimmelpenning - Recacione

Jochen Schimmelpenning - Recacione kopen? Bied vanaf 49!
Jochen Schimmelpenning - Recacione kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Recacione kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Recacione kopen? Bied vanaf 49!Jochen Schimmelpenning - Recacione kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jochen Schimmelpenning (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Een erg leuke graphic van Jochen Schimmelpenning

Formaat blad: 50cm x 40 cm
Afmeting motief: 27 cm x 22 cm

Jochen Schimmelpenning (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
40 cm
50 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:12
Openingsbod€ 49