Jochen Schimmelpenning - Uscita

Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!
Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!Jochen Schimmelpenning - Uscita kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Jochen Schimmelpenning (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Een erg leuke graphic van Jochen Schimmelpenning

Formaat blad: 67 cm x 50 cm
Afmeting motief: 32 cm x 31 cm

Jochen Schimmelpenning (1948)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
50 cm
67 cm
Starttijd:27-06-2022 om 15:49
Eindtijd:06-07-2022 om 22:27
Openingsbod€ 59