Iedere maandag een Special
Willy Ceysens - Twee handen op één buik.
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd
Niet of onleesbaar gesigneerd - Naakt.
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1985