Joe Wols - Landschap

Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!Joe Wols - Landschap kopen? Bied vanaf 20!
  • Joe Wols (1929)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
2x Aquarel op papier.
Afmeting: 24 x 32 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Joe Wols (1929)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1477 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
32 cm
24 cm
Sluit over 1d 19u 49m 13s
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
Starttijd:18-09-2022 om 20:45
Eindtijd:27-09-2022 om 22:45