Lou Thissen - Joel - Verkocht

Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!
Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Joel kopen? Bied vanaf 35!
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Gesigneerde zeefdruk
  • Genummerd en gesigneerd
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 30
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Lou Thissen (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
62 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-02-2021 om 17:05
Eindtijd:14-02-2021 om 16:15
wimbras
14 feb. / 13:15
€ 35