Anke Peddemors - Fado, Portugal
Corneille - De dame met de hermelijn: Margherita - 1991
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Johannes Graadt van Roggen op licht geschept papier. R.o gesigneerd in potlood, r.o tevens in de plaat monogram en gedateerd '98. Afm. blad 39x28,5, beeld 25,5x17 cm. Voor de staat van het blad zie de foto's.
Verzending tussen twee plaatjes, 7,50, aangetekend 9,15
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 23-2-2018 om 17:17 |
Eindtijd | 9-3-2018 om 17:17 |