950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van de Frans Loenenhofje te Haarlem.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 10 x 14 cm. Met zuurvrij passe-partout en lijst : 31 x 34 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in goede staat.
================================================
Johannes Josseaud (1880 - 1935) Geboren te Amsterdam, Overleden te Haarlem.
De werkzame periode van Josseaud was van circa 1895 tot 1935. Hij werkte in Amsterdam (tot 1902, 1903-1911), Bussum (tot 1903), Schoten (Haarlem, tot 1919 en na 1926) en in Zandvoort (tot 1926).
Josseaud was een leerling van Willem Wenckebach en wordt gekwalificeerd als aquarellist, schilder, tekenaar, etser en lithograaf.
Zijn onderwerpen zijn voornamelijk stadsgezichten, interieurs en marines.
Objectlocatie | Roelofarendsveen, Nederland |
Starttijd | 11-9-2017 om 20:50 |
Eindtijd | 23-8-2018 om 11:09 |