Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Bijzonder en sterk werk van de kunstenaar Johan Blok uit Soest.
Maten inclusief lijst zijn 63x46 cm, maten van het werk zelf zijn 40x24 cm.
Vervaardigd in 1971.
Rechtsonder gesigneerd 'J.Blok'
Aan de achterzijde zijn nog enkele labels aanwezig,
het werk is namelijk afkomstig uit een voormalige overheidscollectie.
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
LET OP: In geval van verzending wordt dit werk zonder lijst verzonden.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!
Starttijd | 14-3-2016 om 20:13 |
Eindtijd | 28-3-2016 om 4:13 |