Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets

Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!
Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!Johan D. Scherft - Novembermorgen, Oud Delft - ets kopen? Bied vanaf 30!
  • Johan D. Scherft (1891-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1922
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 18 cm (h x b)
Lijst28 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad. 26x35 cm, is schoon en helder, los geplaatst achter glas.

Plaatrand 13.5x18 cm.

In de plaat l.o.  gesigneerd en titel.

Mt potlood gesigneerd r.o. en jaar 1922.

In een fraaie lijst met geringe schade.

In zeer goede gebruikte staat. Enkele minieme schaafjes.

Sluit over 6d 20u 59m 00s
Openingsbod€ 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:25-09-2022 om 12:09
Eindtijd:08-10-2022 om 10:52