Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw

Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!
Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!Johan Meijer - Gooiersgracht in de sneeuw kopen? Bied vanaf 650!
  • Johan Meijer (1885-1970)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
Lijst64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Typisch sneeuwlandschap van Johan Meijer. Waarschijnlijk bij de Gooiers Gracht.
Gesigneerd rechtsonder.
Doekmaat 50x75 cm. Lijstmaat 64x90 cm.
De lijst heeft gebruikssporen.
Johan Meijer werd geboren te Amsterdam op 5 april 1885 en overleed te Laren (N-H) op 1 mei 1970.
Opleiding aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunst te Amsterdam van 1907-1910.
Leerling van Arnold Marc Gorter. Later leraar van zijn vrouw A.J. Meijer-Smetz.
Schilder en aquarellist van dieren (genre), duinlandschappen en winterlandschappen.
Lid van Arti et Amicitiae, Sint Lucas en de Vereniging van Beeldende Kunstenaars Laren-Blaricum.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.

Johan Meijer (1885-1970)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1766 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
90 cm
64 cm
75 cm
50 cm
Sluit over 1d 13u 21m 58s
Openingsbod€ 650
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:24-01-2023 om 20:01
Eindtijd:29-01-2023 om 20:42