Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Johan Melse
Voorstelling van een oud steigertje
Losbladig, beeldmaat 19x15, bladmaat 29x22
Gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'JM'
Bijlage van 'De Wandelaar', december 1933
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 19-2-2016 om 13:27 |
Eindtijd | 2-3-2016 om 11:27 |