Johan Michaux: marine, vissersboten op zee - Verkocht

Johan Michaux: marine, vissersboten op zee kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  KVDC
FA. (8)

494 verkochte items
  • John Michaux (1876-1956)
TypeTekening / Aquarel

opruiming stock

prachtige originele tekening , niet gesigneerd maar vermoedelijk van de hand van J. Michaux. (Antwerpen 1876 - Brussel 1956)

blad meet ongeveer 27 cm x 36 cm, blad in goed staat maar met sporen van gebruik  (is toch meer dan 60 jaar oud)

Levering in een Kiala punt naar uw keuze

Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )

België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )

Verzending aangetekend met track en trace

Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro

België: 8 euro

Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:22-10-2015 om 15:09
Eindtijd:29-10-2015 om 19:09
huisje
28 okt. / 22:56
€ 1