Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets

Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
  • Johan Ponsioen (1900-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen6 cm x 13 cm (h x b)
Lijst18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets gesigneerd Joh. Ponsioen.
Mooie lijst met passepartout.

Mooie ets perfect ingelijst met nieuwe passepartout.

Starttijd:28-07-2022 om 21:56
Eindtijd:11-08-2022 om 19:37
Openingsbod € 75
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland