Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930

Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930 kopen? Bied vanaf 35!
Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930 kopen? Bied vanaf 35!Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930 kopen? Bied vanaf 35!
  • Johan Ponsioen (1900-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Johan Ponsioen (1900-1969) met als onderwerp een gesloopt geveltje te Tiel. Prent op leeftijd, indruk is goed,  papier is egaal wat verkleurd. Er zit buiten de indruk om  wat ouderdom sporen.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

ConditieRedelijk

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd. Er zit buiten de indruk om wat ouderdom sporen.

Starttijd:01-11-2022 om 14:44
Eindtijd:15-11-2022 om 21:29
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland