Johan van den Noort: Zeefdruk, Waddenzee II - Ingelijst - Verkocht

Johan van den Noort: Zeefdruk, Waddenzee II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Johan van den Noort: Zeefdruk, Waddenzee II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan van den Noort: Zeefdruk, Waddenzee II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Johan van den Noort: Zeefdruk, Waddenzee II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Johann van den Noort (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Waddenzee II
Jaartal: 1987
Afmetingen lijst: 55,5 cm x 70,5 cm
Oplage:  79/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat. Met enkele lichte kreuklijntjes in de linker witrand van het blad.

Administratieve code:

QQBN

Johann van den Noort (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44005 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:17-04-2018 om 10:44
Eindtijd:22-04-2018 om 10:44
Biedingen (15)
audia3
22 apr. / 10:38
€ 40
Sirene66
22 apr. / 08:32
€ 35
Aapeloekie
22 apr. / 08:21
€ 30
Sirene66
22 apr. / 08:21
€ 25
Aapeloekie
22 apr. / 08:21
€ 25
Sirene66
21 apr. / 16:43
€ 19
audia3
21 apr. / 16:41
€ 17
Sirene66
21 apr. / 16:40
€ 15
audia3
21 apr. / 16:40
€ 13
Sirene66
21 apr. / 16:39
€ 11
audia3
21 apr. / 16:39
€ 9
Sirene66
21 apr. / 14:38
€ 7
Redzji
21 apr. / 14:38
€ 5
Sirene66
21 apr. / 14:38
€ 3
Redzji
20 apr. / 17:06
€ 1