Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 -

Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!
Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!Johan van Zweden - [ Groninger Ploeg ] - Straatbeeld 1931 - kopen? Bied vanaf 175!
  • Johan van Zweden (1896-1975)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1931
TechniekStift
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50.5 cm x 32.5 cm (h x b)
Lijst62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Onduidelijk welke stad dit voorstelt. Mogelijk Arnhem, of Groningen.

Grafietstift op papier.

Met potlood gesigneerd en gedateerd r.o.

Bladmaat 50.5 x 32.5 cm.

Het stevige blad is met 4 plakkers bevestigd op papier.

Achter passepartout en glas.

In een hardhouten lijst in goede gebruikte staat.

in goede gebruikte staat. 2 licht knikjes bovenaan.

Starttijd:21-09-2022 om 10:44
Eindtijd:03-10-2022 om 22:26
Openingsbod € 175
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland