Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen

Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!Johan ( Jo) Jacob Voskuil,stilleven met gitaar, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Johan Jacob Voskuil (1897-1972)

Johan ( Jo) Jacob Voskuil

Breda 1897- 1972 Amsterdam

Hij woonde en werkte in de jaren 20 in Bergen aan Zee,

hij maakte veel affiches en boekomslagen ( De Tribune)

Nieuwe Geillustreerde Wereldgeschiedenis, onder redactie van Jan Romein

Hij begon later een reclameburo ( Oosthuys-Vos 20 )

Hij staat op de waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op: W. 19

Dit werk: Stilleven met gitaar, olieverf op linnen, gesigneerd l.o. 1941

niet ingelijst, afm. doek, 60x80, conditie is goed

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:22-12-2014 om 09:49
Eindtijd:27-12-2014 om 09:49

Biedingen (1):

HenkiePenk
25 dec. / 15:10
€ 75