Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens

Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!
Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!Johann Elias Ridinger - Chafseur de poulets avec les Chiens kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Johann Elias Ridinger (1698-1767)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGravure
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: goed. Vel heeft verkleuring en vlekken, zie foto's.
Afmetingen:
Vel: 42 x 30 cm. Afbeelding: 30 x 22 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk.

Rand vel heeft verkleuringen en lichte beschadiging, zie foto's.

Johann Elias Ridinger (1698-1767)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
30 cm
42 cm
Starttijd:07-07-2022 om 23:19
Eindtijd:14-07-2022 om 19:40
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland