Johanna Schulman - Bloemen in vaas.

Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!
Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!Johanna Schulman - Bloemen in vaas. kopen? Bied vanaf 49!
  • Johanna Schulman (1916-2000)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 31 cm (h x b)
Lijst66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Algemeen goede staat.
Gesigneerd met meisjesnaam.
Zie foto's.

Zie foto's.

Johanna Schulman (1916-2000)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
48 cm
66 cm
31 cm
49 cm
Starttijd:29-06-2022 om 21:00
Eindtijd:04-07-2022 om 19:34
Openingsbod € 49
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland