Johannes Adrianus Smit (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" - Verkocht

Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!Johannes Adrianus Smit  (1945-2002) - zeefdruk handgesigneerd - "Mokum Red" kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Johan Adriaan Smit (1945-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer kleurrijke zeefdruk, getiteld "Mokum Red", van de kunstenaar Johannes Adrianus Smit (1945-2002). Heel mooi ingelijst. Handgesigneerd rechts onder en gedateerd 1999 (212/250). Afmetingen: 51 cm. x 41 cm. (met lijst). De zeefdruk is 28 cm. x 28 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/smit.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:03-01-2017 om 22:07
Eindtijd:10-01-2017 om 22:07
Klassiekers
10 jan. / 21:33
€ 65