Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Afmeting beeld: 23.5 x 18.3 cm
Afmeting lijst: 47.5 x 37.5 cm
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Aquarel en lijstIn zeer goede staat.
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Bezichtigen:
Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.
Starttijd | 11-1-2015 om 22:08 |
Eindtijd | 25-1-2015 om 22:08 |