Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf-

Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - 19e eeuws landschap -olieverf- kopen? Bied vanaf 1000!
  • Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeldzaam werk van Karel Klinkenberg, rechtsonder gesigneerd, vermoedelijk 2e helft 19e eeuw. Het schilderij verkeert in zeer goede conditie. De lijst moet vervangen worden. Af te halen in Utrechlt of aangetekende en verzekerde verzending.
Absolute bodemprijs.
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg was een Nederlands kunstschilder. Klinkenberg werd opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunsten in zijn geboorteplaats Den Haag. Hij vestigde zich als schilder aldaar, maar trok door het land om in aquarel en olieverf vele stads- en dorpsgezichten te schilderen. (Bron Wikipedia)

Geboren: 14 januari 1852, Den Haag
Overleden: 1924, Den Haag
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 20,00