Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst

Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!Johannes Frederik van Slogteren - Beek in landschap - Olieverf op doek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
  • Johannes Frederik van Slogteren (1904-1991)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
G2 17
Johannes Frederik van Slogteren
Beek in landschap
Olieverf op doek
60 x 80 cm
71 x 91 cm

Werk is ietwat vuil

Johannes Frederik van Slogteren (1904-1991)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
91 cm
71 cm
80 cm
60 cm
Sluit over 6d 19u 42m 03s
Openingsbod€ 120
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:29-11-2022 om 20:21
Eindtijd:10-12-2022 om 20:12