JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP - Verkocht

JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP kopen? Bied vanaf 1!
JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP kopen? Bied vanaf 1!JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP kopen? Bied vanaf 1!JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP kopen? Bied vanaf 1!JOHANNES GODIJN ALKMAAR - INTERIEUR MET LANTAARN ONDER TRAP kopen? Bied vanaf 1!
  • Hans Godijn (1918-1967)

HANS GODIJN 1918-1967

INTERIEUR MET LANTAARN OP EEN KRUKJE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 65 X 80 CM

GESIGNEERD ONDER GODIJN 1942

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

Kleinen meesters hebben grote toekomst

Hans Godijn (1918-1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:06-05-2015 om 21:31
Eindtijd:17-05-2015 om 21:31
Biedingen (12)
johnny2208
13 mei / 21:19
€ 25
Welkoop
13 mei / 20:26
€ 20
johnny2208
13 mei / 20:26
€ 18
Welkoop
13 mei / 20:26
€ 16
johnny2208
13 mei / 15:05
€ 14
Welkoop
13 mei / 08:47
€ 12
johnny2208
13 mei / 08:46
€ 10
Welkoop
13 mei / 08:46
€ 9
johnny2208
13 mei / 07:53
€ 7
Welkoop
08 mei / 14:25
€ 5
reja64
07 mei / 13:11
€ 3
Welkoop
06 mei / 22:14
€ 1