Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets - Verkocht

Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!Johannes Graadt van Roggen, Bretons landschap, Droge naald ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Weinig bekende droge naald ets door Graadt van Roggen

Voorstelling van een Bretons Landschap

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 10x15, p.p.maat 36x47

Gesigneerd in potlood r.o. 'JMGraadtvanRoggen', genummerd l.o. '6/12'

Literatuur: Lemmens 1928/29 B-247

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:26-02-2017 om 21:17
Eindtijd:08-03-2017 om 21:17