Fraaie droge naald als voorbeeld van de nieuwe wegen die Graadt van Roggen in de jaren 20 van de vorige eeuw bewandelde. Voluit gesigneerd met potlood en een kleine oplage van in totaal 14 exemplaren. Met foto opgenomen in de oeuvre-catalogus van Mia van Regteren Altena (1948). Zeer goede conditie. Verzamelaarsstempel verso.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00