Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Johannes Graadt van Roggen
Voorstelling van een straat in Grave
Gelijst, beeldmaat 8,3x7,8, lijstmaat 44x32
Gesigneerd in potlood r.o. 'JM GraadtvRoggen'
Tevens atelierstempel l.o. 'Gedrukt door den etser'
Literatuur: Grafisch Werk 1899, 87
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 15-5-2018 om 11:23 |
Eindtijd | 19-5-2018 om 19:23 |