Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34.00 x 25.00 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | unbekannt |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Originele ets op handgeschept papier, gesigneerd en gedateerd in potlood op 1989 Bladformaat: 34,0 x 25,0 cm Afmeting motief: 9,5 x 12,5 cm Editie van Grieffelkunst, Hamburg | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamburg, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 17-8-2022 om 16:42 |
Eindtijd | 26-8-2022 om 22:00 |
Objectlocatie | Hamburg, Duitsland |