Johannes Heinrich Maria Hubert Rennefeld (1832-1877)
Type kunstwerk
Prenten voor 1900
Jaartal
1856
Techniek
Gravure
Drager
Papier
Onderwerp
Architectuur
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
22 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst
34.5 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd
In de plaat gesigneerd
Gravure naar Jozef Israels' schilderij 'langs moeders graf' 1856
Goed
Wat vlekjes op het blad rond de figuren.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Poperinge, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 5,70
Naar Nederland
€ 10,50