Johannes Henrichs - Korenschoven

Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!Johannes Henrichs - Korenschoven kopen? Bied vanaf 30!
  • Johannes Henrichs (1882-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12.1 cm x 18.0 cm (h x b)
Passe-partout24.0 cm x 30.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets in bruine inkt uit ca. 1930. Handgesigneerd.

Johannes Henrichs (1882-1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Ca-Art
FA. (1)

Lid sinds 2020
29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
30 cm
24 cm
18 cm
12.1 cm
Sluit over 7d 19u 33m 04s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieZeist,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 16:45
Eindtijd:05-02-2023 om 22:39