Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven

Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!Johannes Jacobus Petri - Scheepjes bij haven kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  teodorus
FA. (1)

40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Johannes Jacobus Petri (1890-1972)
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vlot geschilderd werk met scheepjes in goede staat

  • Afgezien van enkele minimieme beschadigingen aan bovenkant doek (zie laatste 3 afbn.) is het doek in goede staat.
  • Gebruikssporen aan lijst

Johannes Jacobus Petri (1890-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  teodorus
FA. (1)

40 verkochte items
51 cm
41 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:01-07-2022 om 23:42
Eindtijd:10-07-2022 om 22:01
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieTilburg, Nederland