Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen

Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 10!
Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 10!Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 10!Johannes Josephus Garjeanne - C5162-1, Zicht op boerderij met kippen kopen? Bied vanaf 10!
  • Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 37.5 cm (h x b)
Lijst41 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C5162-1, J.J. Garjeanne, Zicht op boerderij met kippen, litho, beeldmaat 27 x 37.5 cm, drukgesigneerd, lijstmaat 41 x 49.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en passe-partout verkleurd door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
49.5 cm
41 cm
37.5 cm
27 cm
Starttijd:10-06-2022 om 13:14
Eindtijd:19-06-2022 om 21:21
Openingsbod € 10
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier