Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne

Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!
Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!Johannes Josseaud - Aan de oever van het Spaarne kopen? Bied vanaf 425!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 cm x 36 cm (h x b)
Lijst38 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi romantisch schilderij van de schilder Johannes Josseaud.
Deze werkte en woonde vooral in Amsterdam, Haarlem en omgeving.

Doek is aangebracht op paneel

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  verve

8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
53 cm
38 cm
36 cm
20.5 cm
Starttijd:30-08-2022 om 13:36
Eindtijd:08-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 425
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa