950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zelden geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van het Dierensch Kanaal bij Apeldoorn, schuiten in het water.
Losbladig, beeldmaat 18x24, bladmaat 30x40
Gesigneerd in potlood r.o. 'JohJosseaud'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 8-4-2014 om 20:34 |
Eindtijd | 15-4-2014 om 20:34 |