FA. (1)

Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem

Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst23.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De ets is goed, lijst heeft enkele kleine krasjes.

Johannes Josseaud (1880-1935)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1310 verkochte items
31.5 cm
23.5 cm
17.5 cm
13.5 cm
Sluit over 3d 6u 40m 08s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:13-05-2022 om 22:51
Eindtijd:20-05-2022 om 22:33