Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem

Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst23.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De ets is goed, lijst heeft enkele kleine krasjes.

Johannes Josseaud (1880-1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  duif
FA. (50)

Lid sinds 2018
1567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (141)
31.5 cm
23.5 cm
17.5 cm
13.5 cm
Sluit over 9d 16u 52m 34s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 22:23
Eindtijd:07-02-2023 om 20:41