Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam.

Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Ets, van de Regulier gracht te Amsterdam. kopen? Bied vanaf 20!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
Lijst49.5 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A

Het wek is op bruin papier.
ConditieRedelijk

In de ets zit links in het midden een klein vouwtje.

Lijst het diverse schade plekjes.
Zie de foto`s voor een goede indruk.

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
57.5 cm
49.5 cm
38 cm
28 cm
Sluit over 1d 11u 3m 25s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:26-11-2022 om 23:34
Eindtijd:09-12-2022 om 22:41