950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets van een stukje Amsterdam, met zicht op de Zuiderkerk.
Zichtmaat: 25 bij 14 cm.
Signatuur: r.o..
Afmeting inclusief lijst (met randschade): 36bij 25 cm.
U biedt op de ets achter passe-partout; de lijst krijgt u er gratis bij.
Verzendkosten: per gewone post 6,75; aangetekend/verzekerd 8,05.
Af te halen in Amsterdam.
Starttijd | 9-6-2014 om 21:10 |
Eindtijd | 16-6-2014 om 21:10 |