Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam - Verkocht

Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!Johannes Josseaud - ets - Zuiderkerk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder.

Getiteld linksonder.

Beeldmaat 24,5 x 13,5 cm. Bladmaat 34 x 23 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:21-10-2017 om 20:07
Eindtijd:05-11-2017 om 18:07
Marcello020
03 nov. / 22:34
€ 25