Johannes Josseaud - Grote kerk Haarlem

Johannes Josseaud - Grote kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 35!
Johannes Josseaud - Grote kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Johannes Josseaud - Grote kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 35!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van de Haarlemse graficus Johannes Josseaud (1880-1935). Het werk is op leeftijd en duidelijk egaal verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Het werk is op leeftijd en duidelijk egaal verkleurd.

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
21 cm
44 cm
Sluit over 12d 10u 4m 53s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:07-12-2022 om 16:54
Eindtijd:20-12-2022 om 21:02