Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem

Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Johannes Josseaud - Johannes Josseaud - Ets, Heythuijzen hofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst23.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De ets is goed, lijst heeft enkele kleine krasjes.

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  duif
FA. (48 )

Lid sinds 2018
1479 verkochte items
Alle items van deze verkoper (151)
31.5 cm
23.5 cm
17.5 cm
13.5 cm
Starttijd:04-11-2022 om 23:15
Eindtijd:18-11-2022 om 20:26
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland