Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam.

Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!
  • Johannes Josseaud (1880-1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24.5 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie en gedetailleerde ets,rechtsonder handgesigneerd.

De ets zelfs is in zeer goede staat,de lijst en passepartoe wat minder.

Johannes Josseaud (1880-1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  rguijt1979

Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
30.5 cm
43.5 cm
13.5 cm
24.5 cm
Starttijd:11-08-2022 om 22:25
Eindtijd:16-08-2022 om 19:54
Openingsbod € 40
ObjectlocatieKatwijk, Nederland