Johannes M. Graadt van Roggen - houtsnede - Molen in Bretagne - Verkocht

Johannes M. Graadt van Roggen - houtsnede - Molen in Bretagne kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Johannes M. Graadt van Roggen - houtsnede - Molen in Bretagne kopen? Bied vanaf 75!Johannes M. Graadt van Roggen - houtsnede - Molen in Bretagne kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 13/25 linksonder.

Gemonogrammeerd in het blok rechtsonder.

Beeldmaat 24,5 x 29,5 cm. Bladmaat 32 x 38,5 cm. Losbladig.

Johannes Graadt van Roggen is geboren te Amsterdam in 1867 en overleden te Alkmaar in 1959.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:26-04-2015 om 22:59
Eindtijd:10-05-2015 om 22:59
biekartj
07 mei / 13:05
€ 75