950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets in zeer goede staat van een werkende boerin op het platteland met op de achtergrond een geit en de boerderij.
begin 1900.
Ets zit zeer kundig geplakt op een kartonnen plaat.
Is zeer mooi gegraveerd en in goed conditie
afmetingen:
ets: 22,5 bij 33
plaat: 39,5 bij 52,5
zie foto's voor een goede beoordeling, maken deel uit van de omschrijving.
Onder ets rechtsonder met potlood gesigneerd: JMGraadtvanRoggen: ag
middenonder: printed at Roeloffzen, Hubner & van Santen Amsterdam
linksboven:Copyright registred
rechtsboven:Published by Scholtens & Zoon Groningen Holland and by Harry C Dickins 26 registered SW London
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland |
Objectlocatie | Roosendaal, Nederland |
Starttijd | 24-3-2018 om 15:35 |
Eindtijd | 1-4-2018 om 21:35 |