Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst

Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst kopen? Bied vanaf 45!
Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst kopen? Bied vanaf 45!Johannes Nicolaas jr. - man oogst rijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Johannes Nicolaas jr. (1885-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1925
TechniekEts
StijlOriëntaals
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12.5 cm x 10 cm (h x b)
Passe-partout32 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20/50
De ets is rechtsonder met potlood gesigneerd en linksonder 20/50.
In de ets staat linksonder zijn initialen plus het jaartal 1925.

Goed, maar wat vergeeld.

Johannes Nicolaas jr. (1885-1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
24 cm
32 cm
10 cm
12.5 cm
Starttijd:11-09-2022 om 23:12
Eindtijd:20-09-2022 om 22:12
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieTienhoven, Nederland